


Рюкзак жіночий рожевий код 7-33141 4827364
- В наявності
- Код: 4827364
545 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із текстилю, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і кишеню
На фасаді кишеня на кнопці та 2 бічні кишені
У комплекті гаманець розмір 14*11,5 см
Розмір рюкзака 30*41*13,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴




