Самоклеючі гачки квадратної форми з нержавіючої сталі. Надійна фіксація на таких поверхнях, як кахельна плитка, Мдф, дерево, пластик, скло, дзеркало.
Витримує вагу до 3 кг. Не залишає слідів, але слід з обережністю знімати гачок із забарвленої поверхні та шпалер. Не боїться вологи і не іржавіє. Відмінно підходить для рушників, ключів, одягу. Інструкція по встановленню на упаковці.
Матеріал: високоякісна матована нержавіюча сталь.
Розміри:9х3х4,6 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Fabrika |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3 мм |
| Длина | 9 мм |
| Ширина | 4.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Размещение держателя | Настенное |
| Тип держателя | Крючок |
| Тип крепления | Клеевое |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
- Цена: 192 ₴







