Чоловічий рюкзак високої якості українського виробництваТОП продажу - чорний 5062247
- В наличии
- Код: 5062247
1 890 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Рюкзаки колекції ТОП продажу ідеально підійдуть для активних людей, які не звикли втрачати ні секунди. Вони стануть в нагоді, як для мандрів так і для прогулянок з друзями, походів у спортзал, навчання. Виглядають на спинці охайно і при цьому мегавмісткі: вода, одяг, особисті, будь-які дрібнички необхідні для умов міста. Характеристики: В середині міцний нетканний чорний матеріал, з ним Ви можете не переживати, що поклали в середину ключі, відкриті ручки чи олівці, тощо, адже він, на відміну від дешевої підкладки, практично не рветься і легко чиститься. Стіночки рюкзака забезпечені ущільнювачем. Плечеві ремні регулюються по довжині, надійно прошиті. Тканина – якісна екошкіра, не боїться води, морозу, стирання. Основне відділення закривається на блискавку. Є спеціальне відділення для ноутбука. Рюкзаки доступні у всіх кольорах
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ББ |
| Материал | Экокожа |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 250 мм |
| Длина | 230 мм |
| Длина ручек | 500 мм |
| Количество отделений | 5 |
| Отделения | 1 основное, 2 основных, 3 основных, Перегородка на молнии, Отделение для мелочи, Наружный карман на застежке, Потайной карман на молнии, Отделение для телефона, Наружный карман без застежки |
| Плечевой ремень | Да |
| Подкладка | Да |
| Размер | Средний |
| Ручки | Одна |
| Стиль | Классический |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Полевая |
| Форма | Прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 1 890 ₴













