Жабеня конструктор механічний дерев'яний 3D 71 дет. 4649406
- В наличии
- Код: 4649406
390 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Жабка від Mr.Playwood вистрибне з рук, якщо стиснути “ножиці” пружини. З нею можна грати в веселу гру – «квача», щоб наздоганяючи інших торкатися їх лапками дерев’яної жабки. Конструктор збирається з деталей, які необхідно від’єднати від планшетів і зібрати по інструкції
Кількість деталей 71 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 195(410)*200*30
Розмір упаковки см 24*18*3
Кількість деталей 71 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 195(410)*200*30
Розмір упаковки см 24*18*3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mr.Playwood |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Количество деталей | 71 шт |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Деревянный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Новинка | Новинка |
Информация для заказа
- Цена: 390 ₴









