Шашки конструктор механічний дерев'яний 3D 105 дет. 4649407
- В наличии
- Код: 4649407
620 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Версія гри «Шашки» допомагає звести до мінімуму використання ігрових гаджетів, підтримує розвиток комунікативних навичок, моторики і просторового мислення. Це корисний інструмент, щоб урізноманітнити довгу подорож або скоротити час очікування в аеропорту чи на вокзалі не томлячись від нудьги. Для складання цієї моделі клей не потрібен! Всі елементи були вирізані лазером. Вам потрібно лише акуратно відокремити деталі від планшету, на якому вони розташовані. Не забудьте покласти «Шахи» із собою в подорож і Ви не помітите як промине час у дорозі
Кількість деталей 105 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 204*202*27
Розмір упаковки см 36*18*3
Кількість деталей 105 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 204*202*27
Розмір упаковки см 36*18*3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Playwear |
| Возрастная группа | От 7 лет |
| Количество деталей | 105 шт |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Тип конструктора | Деревянный |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Новинка | Новинка |
Информация для заказа
- Цена: 620 ₴









