Корабель Лев "Летаючий по хвилях" конструктор механічний дерев'яний 3D 177 дет. 5088240
- В наличии
- Код: 5088240
790 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця невелика модель корабля Лев "Летаючий по хвилях" конструктор механічний дерев'яний 3D може стати улюбленою іграшкою вашої дитини. Але в першу чергу це комплект. Зберіть дерев'яну модель разом з дитиною відповідно до інструкції.
Акуратно від'єднайте деталі від пластин і зберіть дерев'яний комплект без клею. Всі необхідні деталі входять в комплект. Збирайте та насолоджуйтесь незвичайним механічним 3D-транспортом Mr.Playwood!
Кількість деталей 177 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 253*149*225
Розмір упаковки см 24*18*3
Акуратно від'єднайте деталі від пластин і зберіть дерев'яний комплект без клею. Всі необхідні деталі входять в комплект. Збирайте та насолоджуйтесь незвичайним механічним 3D-транспортом Mr.Playwood!
Кількість деталей 177 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 253*149*225
Розмір упаковки см 24*18*3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mr.Playwood |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Количество деталей | 177 шт |
| Материал | Дерево |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Корабли, лодки |
| Тип конструктора | 3D |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 790 ₴










