Великий Сфінкс конструктор механічний дерев'яний 3D 159 дет. 4977584
- В наличии
- Код: 4977584
840 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сфінкс у єгипетських пірамідах оповитий міфами та питаннями. Хто це зробив? Чи є в ньому таємні кімнати? Які були його кольори? Як і багато вчених, пан. Playwood не має на це відповіді. Однак, як і ви, вони були заінтриговані цією особливою конструкцією та зробили з неї мініатюрний конструктор. Подібно до шарів скелі, з якої був висічений Сфінкс, ваш новий дерев’яний конструктор має саме такі шари. Це надає йому разючої схожості з лежачим левом з людською головою.
Кількість деталей 159 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм393*110*111
Розмір упаковки см 24*18*3
Кількість деталей 159 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм393*110*111
Розмір упаковки см 24*18*3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mr.Playwood |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Количество деталей | 159 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Архитектурные сооружения |
| Тип конструктора | 3D |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴









