Собор Паризької Богоматері конструктор механічний дерев'яний 3D 148 дет. 4649368
- В наличии
- Код: 4649368
860 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця невелика модель Собор Паризької Богоматері конструктор механічний дерев'яний 3D може стати улюбленою іграшкою вашої дитини. Але в першу чергу це комплект. Зберіть дерев'яну модель разом з дитиною відповідно до інструкції.
Акуратно від'єднайте деталі від пластин і зберіть дерев'яний комплект без клею. Всі необхідні деталі входять в комплект. Збирайте та насолоджуйтесь незвичайним механічним 3D-транспортом Mr.Playwood!
Кількість деталей 148 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 245*94*168
Розмір упаковки см 24*18*3
Акуратно від'єднайте деталі від пластин і зберіть дерев'яний комплект без клею. Всі необхідні деталі входять в комплект. Збирайте та насолоджуйтесь незвичайним механічним 3D-транспортом Mr.Playwood!
Кількість деталей 148 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, мм 245*94*168
Розмір упаковки см 24*18*3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mr.Playwood |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Количество деталей | 148 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Архитектурные сооружения |
| Тип конструктора | Деревянный |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Длина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Новинка | Новинка |
Информация для заказа
- Цена: 860 ₴









