Тауерський міст S конструктор механічний дерев'яний 3D 226 дет. 4960272
- В наличии
- Код: 4960272
1 020 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Моделm яка не потребує представлення тому що справжній Тауерський міст є одним із самих впізнаваних споруд у світі. Це максимально точна кпія, яка як і її старший брат дає pмогу розводити та зводити мости. Модель у зібраному стані має значний розмір та викликає непідробний захват як у дітей так і у дорослих. Особливістю моделі є те, що збирати її одночасно можуть дві людини тому що мостові вежі по конструкції є вежами-близнюками.
Конструктор збираєтся з деталей, які необхідно від'єднати від планшетів і зібрати за інструкцією.
Кількість деталей 226.
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 27*8*23
Конструктор збираєтся з деталей, які необхідно від'єднати від планшетів і зібрати за інструкцією.
Кількість деталей 226.
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 27*8*23
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mr.Playwood |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Количество деталей | 226 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип конструктора | Деревянный |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 020 ₴









