Емпайр Стейт Білдінг (Еко - лайт) конструктор механічний дерев'яний 3D 168 дет. 4649425
- В наличии
- Код: 4649425
1 420 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Емпайр Стейт Білдінг - хмарочос висотою 381 м (448 м з антеною), що має 102 поверхи, зведений у стилі ар деко в окрузі Мангеттен міста Нью-Йорка, США.Хмарочос Емпайр-Стейт-Білдінґ став першою будівлею у світі, яка мала понад 100 поверхів. Завдяки дерев'яним 3D-моделям Mr.Playwood серії "Еко - лайт" можна зрозуміти основні принципи роботи механіки та електромеханіки. Зібравши динамо-машину, дитина зможе дізнатися, як іграшковий мотор генератора перетворює свою силу на екологічне джерело енергії. Усі необхідні деталі входять у комплект набору.
Кількість деталей 168 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 45*16*19
Розмір упаковки см 36*18*3
Кількість деталей 168 деталей
Для дітей від 14 років.
Розмір моделі в зібраному виді, см 45*16*19
Розмір упаковки см 36*18*3
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mr.Playwood |
| Возрастная группа | От 10 лет |
| Количество деталей | 168 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тематика | Архитектурные сооружения |
| Тип конструктора | Электронный |
| Материал | Дерево |
| Упаковка | |
| Высота упаковки | 30 мм |
| Длина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Ширина упаковки | 180 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 420 ₴











