Екошопер BookOpt BK4018 Merry Christmas бежевий 4911712
- В наличии
- Код: 4911712
245 ₴
Екошопер зі 100% бавовни (щільністю 210 г / кв.м).
Чудова альтернатива поліетиленовим пакетам.

Стильна тканинна сумка з довгими ручками. Модний та практичний аксесуар на щодень. Компактна, безпечна для людини та довкілля, приємна на дотик та має доступну вартість.
Щільний матеріал, якісне пошиття, місткий розмір дозволяють зручно переносити об'ємні покупки різного роду. Надійно закріплені ручки, міцні шви допускають максимальне навантаження для шопера 20 кг.

Особливості сумки шопера:
- міцні шви армованими нитками, зсередини оброблені оверлоком
- тканинні щільні ручки із симетричними підгонами, зшиті на спеціальному обладнанні
- надійна машинна закріпка ручок
- Сумка витримує до 20 кг.

Оригінальні принти, які витримають багаторазове прання вручну або в пральній машині в режимі "делікатне прання" м'якими мийними засобами.
Характеристики:
- Розмір: 38*40 см
- Тканина: небілена бавовна щільністю 210 г / кв.м.
- Довжина ручок: 30 см.
- Максимальна вага: 20 кг.
- Щільністю: 210 г / кв.м

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bookopt |
| Вес | 95 г |
| Высота | 400 мм |
| Длина ручек | 300 мм |
| Количество отделений | 1 |
| Максимальный вес | 20 кг |
| Плотность | 210 г/м2 |
| Подкладка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Без застежки |
| Тип ткани | Хлопок |
| Узоры и принты | Другое |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 385 мм |
| Эргономичные ручки | Да |
- Цена: 245 ₴













