Уголь для кальяна кокосовый Monster Hookah 1 кг 5119281
- В наличии
- Код: 5119281
209 ₴
+380 (68) 837-75-50
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вугілля для кальяну Monster - це високоякісний і природний продукт. Він проводиться в Індонезії з шкаралупи кокосових горіхів. У цей період горіння вугілля не виділяє небажаний аромат, що дає можливість в повній мірі насолодитися унікальним запахом раскуриваемого тютюну. Вугілля має великий коефіцієнт тепловіддачі і тліє протягом тривалого інтервалу часу. Однієї порції цілком достаточнона один-2 години розкурювання кальяну (в залежності від інтенсивності куріння). Для зручності застосування продукт формується у формі кубика з величиною граней 26 міліметрів. Для розкурювання чаші середнього обсягу буде цілком достатньо трьох кубиків. Процедура розпалювання кальяну з подібним пальним матеріалом займе близько 10-15 хв. (при застосуванні електроплитки). Сам вугілля не розколюється в період нагріву і прекрасно утримує форму протягом всього процесу куріння. В упаковці 72 кубика 25*25*25 мм Поставляється вугілля для кальяну Monster в упаковці вагою 1 кілограм. Плюси вугілля Monster : - не димить при розпалюванні - без запаху - економний - мало попелу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ББ |
| Высота | 25 мм |
| Длина | 25 мм |
| Количество в упаковке | 72 шт |
| Уголь | Кокосовый |
| Ширина | 25 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Состояние | Новое |
| Тип | Уголь для кальяна |
Информация для заказа
- Цена: 209 ₴




