Капелюх Стимпанк Авантюрист Вільям 9125 3637645
- В наявності
- Код: 3637645
628 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цікавлять карнавальні капелюхи для вечірки оптом та по дропшиппінгу? Бажаєте розширити свій асортимент товарів? Тоді інтернет магазин Карнавал Приколів представляє Капелюх Стимпанк Авантюрист Вільям. Капелюх Стимпанк Авантюрист Вільям 9125 допоможе створити цікавий образ стилі стимпанк (Steampunk), косплей, паропанк, готик на корпоратив, фотосесію, весілля або тематичну вечірку. Стане незамінним елементом образу на святі, карнавалі або костюмованій вечірці для любителя наукової фантастики, різного прояву стимпанку у фільмах іграх та книгах та ретроффутуризму. Капелюх Стимпанк Авантюрист Вільям 9125 стане чудовим доповненням Вашого образу на святі, карнавалі або тематичній вечірці. Родзинкою цього капелюха є старовинні карти і чарівне перо. Також можна підібрати Окуляри Гогли та інші аксесуари, у стилі Стимпанк за вигідними цінами, які суттєво спростять пошук деталей для складання образу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карнавал Приколів |
| Тематика костюма | Весілля |
| Вид виробу | Очки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 кг |
| Висота | 145.0 |
| гарантія | 14 днів |
| Довжина | 88 см |
| Кількість рівнів навантаження | Безступеневе навантаження |
| Максимальна довжина кроку | 30 см |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Призначення | Домашнє |
| Система навантаження | Ремінна |
| Стан | Нове |
| Ширина | 53 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴










