

Капелюх Стимпанк Ракетник Хайд 11256 4184182
- В наявності
- Код: 4184182
656 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цікавлять карнавальні капелюхи для вечірки оптом та по дропшиппінгу? Бажаєте розширити свій асортимент товарів? Тоді інтернет магазин Карнавал Приколів представляє Капелюх Стимпанк Ракетник Хайд, який допоможе створити цікавий образ стилі стимпанк (Steampunk), косплей, паропанк, готик на корпоратив, фотосесію, весілля чи тематичну вечірку. Стане незамінним елементом образу на святі, карнавалі або костюмованій вечірці для любителя наукової фантастики, різного прояву стимпанку у фільмах іграх та книгах та ретроффутуризму. Капелюх Стимпанк Ракетник Хайд стане чудовим доповненням Вашого образу на святі, карнавалі або тематичній вечірці. Родзинкою даного капелюха є поєднання окулярів гогглів з бронзовим ланцюжком. Також можна підібрати Окуляри Гогли та інші аксесуари, у стилі Стимпанк за вигідними цінами, які суттєво спростять пошук деталей для складання образу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Карнавал Приколів |
| Колір | Жовтий |
| Тематика костюма | Весілля |
| Вид виробу | Очки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 г |
| Висота | 17 см |
| гарантія | 14 днів |
| Глибина | 15 см мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Нове |
| Тип | Термосумка |
| Ширина | 21 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 656 ₴




