Шкіряна сумка K2027 із натуральної шкіри високої якості. Шкіряна сумка має одне відділення на магніті та косметичку. Косметичка на підкладці, всередині кишеня на застібці-блискавці, розмір: довжина 24 см, ширина 8 см, висота 16 см. Сумка носиться в руках і на згині логтя. У комплекті немає плечового ременя. Усередині сумка має стяжки, що стягують боки. Кріпляться за допомогою двох кнопок. Знизу сумка має 4 холнітени.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см |
| Довжина | 30 см |
| Матеріал | Шкіра |
| Відділення | 1 відділення, косметичка |
| Відділення | 1 відділення, косметика |
| Плечовий Ремень | Ні. |
| Ширина | 16 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 755 ₴






