Блок живлення до ноутбука Samsung 19v 4.74a 90w 5.5x3.0 or 5.0x3.0mm (+pin) (Як оригінал) 1 день гар. 4431160
- В наявності
- Код: 4431160
647 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
body{margin:0;padding:8px;overflow:auto;width:100%;height:100%;}
p{line-height:1.15;margin:0;}
ol,ul{margin-top:0;margin-bottom:0;}
img{border:none;}
Дані аукціонні блоки живлення розпродаються без отримання прибутку (за собівартістю), тому, вони продаються без гарантії. Всі блоки живлення перед відправкою перевіряються на стенді під навантаженням. У Вас так само при отриманні замовлення буде можливість перевірити блок живлення на працездатність.
Даний блок живлення розрахований на максимальну потужність 90w (Ват), при напрузі 19v (Вольт) і силі струму максимум до 4.74a (Ампер).
Він підходить так само і для менш потужного устаткування, більш детально читайте в прикріпленою статті - "А чи не згорить у мене...?"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ампераж | 4.74A |
| Ватів | 90W |
| Вольтаж | 19V |
| Вхідна напруга | 100-240V |
| Вхідний роз'єм | C5/C6 3pin |
| Вихідний роз'єм | 5.5X3.0 or 5.0x3.0mm (pin) |
| гарантія | 1 день гар. |
| Розміри | 124X48X30Mm |
| Умови зберігання | От -20C до 70C |
| Умови експлуатації | От 0C до 30C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴




