Блок живлення до ноутбука Apple 20v 4.25a 85w MagSafe 2 (Як оригінал) 1 день гар. 4431094
- В наявності
- Код: 4431094
1 431 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
body{margin:0;padding:8px;overflow:auto;width:100%;height:100%;}
p{line-height:1.15;margin:0;}
ol,ul{margin-top:0;margin-bottom:0;}
img{border:none;}
Дані аукціонні блоки живлення розпродаються без отримання прибутку (за собівартістю), тому, вони продаються без гарантії. Всі блоки живлення перед відправкою перевіряються на стенді під навантаженням. У Вас так само при отриманні замовлення буде можливість перевірити блок живлення на працездатність.
Даний блок живлення розрахований на максимальну потужність 85w (Ват), при напрузі 20v (Вольт) і силі струму максимум до 4.25a (Ампер).
Він підходить так само і для менш потужного устаткування, більш детально читайте в прикріпленою статті - "А чи не згорить у мене...?"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | MagSafe2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ампераж | 4.25A |
| Ватів | 85W |
| Вольтаж | 20V |
| Вхідна напруга | 100-240V |
| Вхідний роз'єм | C7/C8 2pin |
| Вихідний роз'єм | Magsafe2 |
| гарантія | 1 день гар. |
| Розміри | 80X80X29Mm |
| Умови зберігання | От -20C до 70C |
| Умови експлуатації | От 0C до 30C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 431 ₴




