Блок живлення до ноутбука Apple 16.5v 3.65a 60w MagSafe 1 (A class (Авто)) 1 день гар. 4430970
- В наявності
- Код: 4430970
2 534 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
body{margin:0;padding:8px;overflow:auto;width:100%;height:100%;}
p{line-height:1.15;margin:0;}
ol,ul{margin-top:0;margin-bottom:0;}
img{border:none;}
Дані аукціонні блоки живлення розпродаються без отримання прибутку (за собівартістю), тому, вони продаються без гарантії. Всі блоки живлення перед відправкою перевіряються на стенді під навантаженням. У Вас так само при отриманні замовлення буде можливість перевірити блок живлення на працездатність.
Адаптер буде підтримувати живлення ноутбука, але не буде заряджати акумулятор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для ноутбука |
| Тип роз'єму | MagSafe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ампераж | 3.68A |
| Ватів | 60W |
| Вольтаж | 16.5V |
| Вхідна напруга | 11-14V |
| Вхідний роз'єм | Car-Plug |
| Вихідний роз'єм | Magsafe1 |
| гарантія | 1 день гар. |
| Розміри | 135X30X25Mm |
| Умови зберігання | От -20C до 70C |
| Умови експлуатації | От 0C до 30C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 534 ₴




