Ваги підлогові ESPERANZA EBS-009 2167748
- В наявності
- Код: 2167748
557 ₴
478 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ваги підлоги EBS009 від Esperanza – це знахідка як для прихильників здорового способу життя, так і для естетів. Тепер ви можете не тільки легко контролювати свою вагу, але також і прикрасити свою квартиру стильним аксесуаром. Для вашої зручності всі дані відображаються на яскравому рідкокристалічному дисплеї. вага:180 кг
Особливості:
- 4 високоточні датчики
- LCD-дисплей
- Індикатор заряду батареї
- Індикатор перевантаження
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.68 кг |
| Висота | 305 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Одиниці виміру | Грам |
| Максимальна вага | 100 г |
| Живлення | 180 кг |
| Тип ваг | Да |
| Тип міксера | Да |
| Функція автовключення | Електронні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 478 ₴




