Набір жіночих рожевих шкіряних сумок Mini поясна / кроссбоді 4042667
- В наявності
- Код: 4042667
4 080 ₴
Любите стильні і оригінальні аксесуари? Значить набір сумок mini - це те, що вам потрібно. Комплект складається з 2-х сумок і 2-х ремінців, які можна всіляко комбінувати. Можна носити одночасно дві сумки, розмістивши їх на поясному ремінці, або поєднати в одному образі поясну сумку і кроссбоді. Також аксесуари можна використовувати по-окремо. Це відмінний варіант для дівчат, які полюбляють експериментувати над образами і стилями.
Також такий набір незамінний в подорож. Мало того, що вам зручно буде в дорозі зберігати гроші, документи і талони в невеликій сумці на поясі, так і кожен день своєї відпустки ви зможете виглядати по-різному, і при цьому не потрібно забивати валізу зайвими речами.
Виготовлений набір з натуральної шкіри Krast, яка має високу зносостійкість і міцність. Ця шкіра має красиву гладку поверхню, яка не вимагає додаткового складного догляду.
Набір сумок mini - ідеальне поєднання якості, ефектного дизайну і надзвичайної функціональності.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту покупки.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | Без підкладок |
| гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина ремінця | 110 см |
| Комплектація | 2 сумки ремінь на пояс ланцюжка на плече |
| Матеріал виробу | Натуральна шкіра Krast |
| Оригінал | оригінал |
| Розмір | Вертикальна сумка 16,59,54 см, горизонтальна сумка 16124 см |
| Країна виготовлення | Україна |
| Упаковка | Крафтова коробка |
- Ціна: 4 080 ₴













