Набір жіночих зелених шкіряних сумок Mini поясна / кроссбоді 4043201
- В наявності
- Код: 4043201
4 080 ₴
Набір з 2-х шкіряних сумок стане відмінним доповненням гардеробу і надихне на створення нових цікавих образів. Обидві сумки можна носити одночасно на шкіряному поясному ремінці. Також можна носити кожну з сумочок окремо один від одного, використовуючи будь-який з ремінців.
Довжина поясного ремінця легко регулюється.
Підкуповує набір не тільки оригінальним дизайном і практичністю, але і відмінною якістю. Повністю ручна робота і натуральна шкіра гарантують довговічність і зносостійкість аксесуарів.
Лаконічність і благородний малахітовий колір дозволять легко поєднувати аксесуари з різними комплектами одягу.
Набір сумок mini - ідеальне поєднання практичності, бездоганного дизайну і надзвичайної функціональності, тому він дуже швидко стане улюбленцем у вашому гардеробі.
Гарантія на виріб 3 роки з моменту покупки.
Фурнітура та комплектація може бути змінена виробником
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BlankNote |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній матеріал | Без підкладок |
| гарантія | 3 роки |
| Довжина плечового ремінця | 120 см |
| Довжина ремінця | 110 см |
| Комплектація | 2 сумки ремінь на пояс ланцюжка на плече |
| Матеріал виробу | Натуральна шкіра Krast |
| Оригінал | оригінал |
| Розмір | Вертикальна сумка 16,59,54 см, горизонтальна сумка 16124 см |
| Країна виготовлення | Україна |
| Упаковка | Крафтова коробка |
- Ціна: 4 080 ₴













