Вело сумка, велоштани Сrivit 34 L 4028258
- В наявності
- Код: 4028258
495 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вело сумка, велоштани Сrivit 34 L S061792
- Одне основне відділення, яке закривається кришкою-клапаном на двох фастексах.
- Сумка виготовлена з водовідштовхувального поліестеру та має просте кріплення чотирьох ремінців із пряжками та двом ремінцям на липучках.
Характеристики:
- Країна походження торгової марки: Crivit, Німеччина.
- Розміри однієї сумки: 34 х 36 х 15 см.
- Об'єм двох сумок: 34 (17х2) літрів.
- Максимальна вантажність: 8 кг.
- Матеріал: поліестер.
- Колір: рожевий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Thule |
| Вікова група | Для дорослих |
| Стать | Жіночий |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 см |
| Довжина | 36 см |
| Кількість кишень | 1 шт |
| Конструкція сумки | Двосекційна |
| Об`єм | 34 л |
| Тип їзди на колесах | Багажний рюкзак |
| Ширина | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









