Спортивна сумка Wallaby коричнева на 16л 4028733
- В наявності
- Код: 4028733
650 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Спортивна сумка Wallaby коричнева на 16л 213-1
Опис сумки:
- Міцна зносостійка тканина.
- Одне основне відділення на блискавці.
- Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
- Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
- Дві ручки середньої довжини.
- Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
- Артикул: 213-1.
- Матеріал: поліестер.
- Розміри (ШхВхГ): 43x25x20 см.
- Колір: коричневий.
- ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴











