Жіноча спортивна сумка для фітнесу Wallaby 16 л бордова 4028591
- В наявності
- Код: 4028591
650 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча спортивна сумка для фітнесу Wallaby 16 л бордова 213-4
Опис сумки:
- Міцна зносостійка тканина.
- Одне основне відділення на блискавці.
- Прорізна кишеня на блискавці на лицьовій стороні.
- Знімний регульований ремінь для носіння через плече.
- Дві ручки середньої довжини.
- Підкладка з міцної нейлонової тканини.
Характеристики:
- Артикул: 213-4.
- Матеріал: поліестер.
- Розміри (ШхВхГ): 45x25x28 см.
- Колір: бордовий.
- ТМ Wallaby, Україна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Колір | Бордовий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Плечовий ремінь | Так |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Регулювання розміру | Ні |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Замок | Немає |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 15 см |
| Об`єм | 16 л |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.92 |
| висота, см | 30 |
| Глибина, см | 29 |
| Об'єм, л | 49.62 |
| Тип сумки | Дорогенька сумка |
| Ширина, див | 62 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴













