Жіночий рюкзак T4104 від виробника «Welassie» Україна, колір чорний, штучна шкіра високої якості. Основне відділення застібається на клапан. Усередині вшита косметичка на застібці, яка поділяє сумку навпіл. Також є зовні кишеня для дрібних предметів. Завдяки протяжкам рюкзак можна носити як сумочку як у руці, так і через плече. У нижній частині ремені регулюються під різну довжину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Guris |
| Матеріал | Екошкіра |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 18 см |
| Жорсткість | Середня |
| Відділення | 2 відділення |
| Відділення | 2 відділи |
| Плечовий ремінь | Так |
| Плечовий Ремень | Да |
| Розмір | Маленький |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Замк |
Інформація для замовлення
- Ціна: 741 ₴








