Міський рюкзак Sport на 18л z2-017-6
Опис товару:
- Рюкзак має два великі відділення, одне менше спереду та вертикальну кишеню спереду.
- Виріб має ущільнені піною плечові лямки та сітчасте покриття, що гарантують комфортне перенесення на плечах.
- Задня частина рюкзака також ущільнена піною.
- З боків рюкзака є кишеньки для напоїв або інших дрібниць.
Характеристики:
- Матеріал: поліестер.
- Розміри: Ш 29 x В 43 x Г 15 см.
- Об'єм: 18 літрів.
- Вага: 395 г.
- Колір: зелений із жовтими та синім вставками
- Країна-виробник: Китай.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Вага | 395 г |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 43 мм |
| Глибина | 15 мм мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип рюкзака | Міські |
| Візерунки і принти | Абстракція |
| Ширина | 29 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴









