БЕЖ ТАУП — стильний стьобаний багатофункціональний жіночий рюкзак від українського виробника (Луцьк, 711) 4594596
- В наявності
- Код: 4594596
940 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний стьобаний багатофункціональний жіночий рюкзак з якісного шкірзамінника та цупкої підкладки від українського виробника.
Довжина – 24 см
Ширина — 9 см
Висота – 24 см
Ширина дна — 9 см
Фурнітура – нікель
Матеріал - шкірзамінник
Рюкзак має основне відділення на блискавці під клапаном та додаткові кишені для телефону, інших дрібних речей.
На задній зовнішній стінці розміщена врізна горизонтальна кишеня.
Ремінці регулюються до необхідної довжини.
Гарний, необхідний та практичний у використанні рюкзак, який знадобиться завжди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 920 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Відділення | 3 основні, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона, Перегородка на кнопці |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Класичний |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴











