МОККО — якісний фабричний рюкзак на два відділення на блискавках (Луцьк, 660) 4555028
- В наявності
- Код: 4555028
1 010 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елегантний рюкзачок з шкірзамінника високої якості та цупкої підкладки від українського виробника.
Довжина - 22 см
Ширина — 11 см
Висота - 26 см
Ширина дна — 10 см
Фурнітура - нікель
Матеріал - шкірзамінник
Рюкзак має два відділення, які застібаються блискавками та розділені між собою.
УВАГА! Блискавки - різні, що надає виробу більшої елегантності та неповторності.
Всередині є додаткові кишеньки.
Горизонтально розташована кишенька на задній зовнішній стінці.
Ремінці регулюються під бажаний розмір.
На дні вмонтовані металеві ніжки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Довжина ручок | 1500 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Природна замша |
| Відділення | 3 основні, Перегородка на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона |
| Оздоблення та прикраси | Ланцюг |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Овальна |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴













