МОККО — великий якісний рюкзак з одним відділенням на блискавці, під клапаном (Луцьк, 732) 4555318
- В наявності
- Код: 4555318
1 030 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Багатофункціональний жіночий рюкзак від українського виробника виготовляється з високоякісного шкірзамінника. Металева фурнітура, використовується тільки високої якості. Підкладка рюкзака виготовляється із цупкого текстилю.
Довжина - 30 см
Ширина — 10 см
Висота - 33 см
Ширина дна — 11 см
Висота ручки - 60 см
Фурнітура - нікель
Матеріал - шкірзамінник
Складається з основного відділення на блискавці під клапаном та додаткових кишень.
Ремінці регулюються до необхідної довжини.
Дуже практичний у використанні і чудово підійде для студентів чи школярів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lucherino |
| Висота | 33 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 390 мм |
| Глибина основного відділення | 120 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | Тверде дно, Жорсткий каркас, сумісний із форматом А4 |
| Відділення | Відділення для дрібниць, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефона, Зовнішні відділення, Відділення для планшета |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴













