


Рюкзак дитячий блакитний код 7-111 4680654
- В наявності
- Код: 4680654
295 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри, застібається на блискавку
Рюкзак має один відділ і 2 кишені
На фасаді рюкзака 1 кишеня на блискавці
Розмір 18*22*7,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 7.5 см |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Кишені | Фронтний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіночий |
| Основні атрибути | |
| Тип | Міський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




