


Рюкзак жіночий золотистий код 7-174 4559047
- В наявності
- Код: 4559047
445 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений зі штучної шкіри
Рюкзак має два відділи на блискавці та 2 кишені, одна з яких на блискавці
На фасаді та ззаду кишеня на блискавці
Розмір 19*23*8,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 8.5 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтальний, Задній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴




