


Рюкзак чорний плащевка код 7-2359 4679430
- В наявності
- Код: 4679430
545 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак виготовлений із плащової тканини
Рюкзак має два відділи на блискавках і велику кишеню
На фасаді рюкзака кишеня на блискавці та кишеня на липучці, 2 бічні кишені
Розмір рюкзака 28*43*12,5 см

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ББ |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12.5 см |
| Матеріал | Тканина |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 28 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 545 ₴




