"Maxim Boyer" - це яскрава металева газова запальничка. У нижній частині запальнички знаходиться установка інтенсивності полум'я і заправний клапан. Запальничка "MAXIM BOYER" - стильний та якісний кишеньковий аксесуар у кольоровому асортименті. Зручність і функціональність, оригінальний дизайн соковиті забарвлення, а будь-який смак роблять таку запальничку прекрасним подарунком і гідним придбанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 944 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930232 |
| Вага в упаковці | 1,12 кг |
| гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вихідної зіниці | 4.3 - 1.4 мм |
| Додаткові характеристики | Можливість встановлення на стандартний фотоштатив |
| Діаметр обєктива | 56 мм |
| Заповнення газом | Да |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Комплектація | Підзорна труба Штатив Неопреновий захисний чохол Захисні кришки окуляра й об'єктива Серветка для протирання оптики |
| Кратність наближення | 13Х - 39х |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | З повним багатошаровим просвітленням (Fully Multi coated) |
| Максимальне збільшення, Коротке | 39 |
| Матеріал | 100 поликарбонат |
| Матеріал призм | Bak4 |
| Мінімальна відстань фокусування | 4 м |
| Відносна яскравість | 18.49 - 1.96 |
| Поле зору на 1000 м | 59 |
| Призми | Bak4 |
| Розміри | 243 x 70 мм |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип призми | Porro |
| Загадковий фактор | 26.98 - 46.73 |
| Колір | Green |
| Код | 5054492552115 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴













