Якщо вилюбите ретро стиль- запальничка "Tape" саме для Вас!
- Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість та функціональність.< ;/span>
- Завдяки своїй ергономічній поверхні, запальничка зручно сидить у руці.
Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!span>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 4001690230612 |
| Артикул | 929556 |
| Блискавка | Права |
| Вага | 1735 г |
| Вага в упаковці | 1910 г |
| Вигляд спального мішечка | Кокон |
| Місткість | Одномісні г |
| Внутрішній матеріал | 190T Polyester Breathable |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 40 х 25 х 25 см |
| Габарити упаковки | 44 х 28 х 28 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Довжина спальника | 230 см |
| Комплект постачання | Спальний мішок, компресійний чохол |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Мінімальна температура комфорту | 0C |
| Наповнювач | Dura Loft H1 |
| Зовнішній матеріал | 210T Polyester Rudolf Bionic-Finish Eco |
| Особливості | З капюшоном з'єднані |
| Густина наповнювача | 2 x 150 г/м2 г/м2 |
| Розміри | 230 х 85/55 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Тип | Спальний мішок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 625 ₴




