Виробник: Polyflame, Франція
Матеріал: метал
Polyflameє провідним європейським імпортером запальничок та аксесуарів для запальничок.
Сьогодні запальничка - природний атрибут нашого побуту. Останнім часом стало популярно купувати запальнички з популярними фразами або картинками, нанесеними на них. Звичайно, купити запальничку можна практично скрізь, але такі будуть майже у всіх Ваших друзів та знайомих. І зовсім інша справа - оригінальна сувенірна продукція - щоразу, коли нам доводиться використовувати запальничку з певним логотипом або картинкою, ми згадуємо про те, звідки вона у нас.
Елегантна запальничка французького бренду Polyflame в стильному оригінальному дизайні, кольоровому асортименті та подарунковій упаковці. Гідний подарунок та зручний якісний аксесуар.
- Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість та функціональність.< ;/span>
- Завдяки своїй ергономічній поверхні, запальничка зручно сидить у руці,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 8029975996851 |
| Артикул | 931142 |
| Вага в упаковці | 1 кг |
| Габарити упаковки | 13 х 61 х 13 см |
| гарантія | 3 місяці |
| Код виробника товару (MPN) | Mat-184 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріали | Tpe |
| Назва | Килимок спортивний Toorx Yoga Professional Tpe 183 х 60 х 0,6 см для йоги та фітнесу Burgundi/Perla (MAT-184) |
| Особливості | Стяжки в комплекті |
| Розділ | Аксесуари для фітнесу |
| Розміри | 183 х 60 х 0,6 см |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Килимок спортивний |
| Колір | Burgundi |
| Ціна | 1099.00 |
- Ціна: 695 ₴




