Розмір: 10 x 4 x 1.5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Сьогодні запальничка - природний атрибут нашого побуту. Останнім часом стало популярно купувати запальнички з популярними фразами або картинками, нанесеними на них. Звичайно, купити запальничку можна практично скрізь, але такі запальнички будуть майже у всіх Ваших друзів та знайомих. І зовсім інша справа - оригінальна сувенірна продукція - щоразу, коли нам доводиться використовувати запальничку з певним логотипом або картинкою, ми згадуємо про те, звідки вона у нас.
Елегантназапальничка "Jasmin"з забавкою брендуChampв стильному оригінальному дизайні та кольоровому асортименті.
Марка "CHAMP" гарантує вищу якість за прийнятними цінами.<
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 8029975805436 |
| Артикул | 931343 |
| Вага | 103 кг |
| Вага в упаковці | 113 кг |
| Габарити упаковки | 112 86 168,9 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розмір бігового полотна | 53 152 см |
| Розміри в робочому вигляді | 203 86 145 см |
| Розміри в складеному вигляді | 112 86 168 см |
| Система амортизації | Multi Air Cushion з 12 еластомерами |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Товщина деки | 1,6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴




