Розмір: 10 x 4 x 1.5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Сьогодні запальничка - природний атрибут нашого побуту. Останнім часом стало популярно купувати запальнички з популярними фразами або картинками, нанесеними на них. Звичайно, купити запальничку можна практично скрізь, але такі запальнички будуть майже у всіх Ваших друзів та знайомих. І зовсім інша справа - оригінальна сувенірна продукція - щоразу, коли нам доводиться використовувати запальничку з певним логотипом або картинкою, ми згадуємо про те, звідки вона у нас.
Елегантназапальничка "Jasmin"з забавкою брендуChampв стильному оригінальному дизайні та кольоровому асортименті.
Марка "CHAMP" гарантує вищу якість за прийнятними цінами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 8420812975532 |
| Артикул | 931456 |
| Вага | 5,59 кг |
| Вага в упаковці | 5,9 кг |
| Висота | Від 60 до 94 см |
| Габарити упаковки | 152 х 45 х12 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для праски Основа з металевою сіткою Регулювання за висотою |
| Розмір | 115 x 35 см |
| Розміри в складеному вигляді | 147 х 42 х 8 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 115 x 35 cм |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Підлогові дошки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴




