Виробник: Polyflame, Франція
Матеріал: метал
Polyflameє провідним європейським імпортером запальничок та аксесуарів для запальничок.
Сьогодні запальничка - природний атрибут нашого побуту. Останнім часом стало популярно купувати запальнички з популярними фразами або картинками, нанесеними на них. Звичайно, купити запальничку можна практично скрізь, але такі будуть майже у всіх Ваших друзів та знайомих. І зовсім інша справа - оригінальна сувенірна продукція - щоразу, коли нам доводиться використовувати запальничку з певним логотипом або картинкою, ми згадуємо про те, звідки вона у нас.
Елегантна запальничка французького бренду Polyflame в стильному оригінальному дизайні, кольоровому асортименті та подарунковій упаковці. Гідний подарунок та зручний якісний аксесуар.
- Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість та функціональність.< ;/span>
- Завдяки своїй ергономічній поверхні, запальничка зручно сидить у руці,
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 931110 |
| Вага в упаковці | 3,7 кг |
| Габарити упаковки | 82 х 32 х 12 см |
| гарантія | 3 місяці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріали | Поліпропілен |
| Особливості | Складні |
| Розміри | 78 х 28 х 10-15-20 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Ціна | 2599.00 |
- Ціна: 695 ₴




