Розмір: 10 x 4 x 1.5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість та функціональність.
Зображення індивідуально оформлене і нанесене на домінантну наклейку (високоякісна наклейка з прозорою кривизною).Завдяки своїй нескользкой поверхні, ;/span>
Елегантназапальничка "CUBA" французького брендуChampв стильному оригінальному дизайні та кольоровому асортименті.
Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rolser |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 8420812977116 |
| Артикул | 931437 |
| Вага | 1,66 кг |
| Вага в упаковці | 1.8 кг |
| Габарити упаковки | 40 х 18 х 100 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Декорування | З візерунком |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Матеріал | Polyester 400D Pvc |
| Об`єм | 40 л |
| Особливості | Складно |
| Розміри | 35 x 30 x 97,5 см |
| Розміри в складеному вигляді | 35 x 15 x 97,5 см |
| Розміри сумки без шасі | 34 x 19 x 62 см |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Тип | Сумки-Коляски |
| Колір | Mandarina |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴




