Запальничка "CUBA", блакитна машина 4253208
- В наявності
- Код: 4253208
725 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 10 x 4 x 1.5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість та функціональність.
Зображення індивідуально оформлене і нанесене на домінантну наклейку (високоякісна наклейка з прозорою кривизною).Завдяки своїй нескользкой поверхні, ;/span>
Елегантназапальничка "CUBA" французького брендуChampв стильному оригінальному дизайні та кольоровому асортименті.
Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champ |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 кг |
| Вага в упаковці | кг |
| Габарити упаковки | 11 х 145 х 160 см |
| гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴




