Розмір: 10 x 4 x 1.5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка з портретом Че Гевари, приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість і функціональність.
Завдяки своїй неслизькій поверхні, запальничка може надійно утримуватися.
Торгова маркаChampвипускає різноманітні аксесуари для куріння, проте найбільш відомими виробами. Завдяки багаторічним удосконаленням, сьогодні кожен з нас може насолоджуватися елегантними та практичними запальничками Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champ |
| Колір | Помаранчевий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 320 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 5709388082527 |
| R-Value | 2.0 |
| Артикул | 931603 |
| Вага в упаковці | 0,4 кг |
| Вид | Каримати |
| Габарити в складеному вигляді | 48 x 15 x 9 см |
| Габарити упаковки | 50 x 17x 11 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | 190Т Polyester / Polyurethane |
| Розміри | 180 x 48 x 2,0 см |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Тип | Складні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴




