Розмір: 10 x 4 x 1.5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка з портретом Че Гевари, приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість і функціональність.
Завдяки своїй неслизькій поверхні, запальничка може надійно утримуватися.
Торгова маркаChampвипускає різноманітні аксесуари для куріння, проте найбільш відомими виробами. Завдяки багаторічним удосконаленням, сьогодні кожен з нас може насолоджуватися елегантними та практичними запальничками Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champ |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 57 кг |
| Вага в упаковці | 62,5 кг |
| Габарити упаковки | Коробка 1 - 158 х 142 х 10 см |
| гарантія | 24 місяці |
| Комплект постачання | Бічна крайка 36 мм Наявність коліщаток Сітка в комплекті Тримачі для м'ячів з обох боків столу Режим для одного гравця |
| Країна-виробник товару | Германия |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴




