Розмір: 10 x 4 x 1.5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка з портретом Че Гевари, приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість і функціональність.
Завдяки своїй неслизькій поверхні, запальничка може надійно утримуватися.
Торгова маркаChampвипускає різноманітні аксесуари для куріння, проте найбільш відомими виробами. Завдяки багаторічним удосконаленням, сьогодні кожен з нас може насолоджуватися елегантними та практичними запальничками Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 5709388146762 |
| Артикул | 931585 |
| Вага | 0,74 кг |
| Вид | Гамаки |
| Габарити упаковки | 10 х 10 х 18 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 200 |
| Матеріал конструкції | Нейлон |
| Розміри | 270 x 140 см |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴




