Розмір: 10 x 4 x 1.5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка з портретом Че Гевари, приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість і функціональність.
Завдяки своїй неслизькій поверхні, запальничка може надійно утримуватися.
Торгова маркаChampвипускає різноманітні аксесуари для куріння, проте найбільш відомими виробами. Завдяки багаторічним удосконаленням, сьогодні кожен з нас може насолоджуватися елегантними та практичними запальничками Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 5709388148100 |
| Артикул | 931583 |
| Вага | 3,5 кг |
| Вид | Столи |
| Габарити упаковки | 90 11 19 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Комплектація | Стіл Чохол |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг | 30 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Алюміній |
| Розміри | 60 80 70 см |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴




