Розмір: 10 х 4 х 1,5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість та функціональність.
Зображення індивідуально оформлене і нанесене на домінантну наклейку (високоякісна наклейка з прозорою кривизною).Завдяки своїй нескользкой поверхні, ;/span>
Елегантна запальничка "FLAMELESS" із забавним песиком, французького бренду Champ в стильному оригінальному дизайні.
Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toorx |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 931536 |
| Вага | 408 кг (включно з ваговими пластинами) |
| Вид | Мультистанція |
| гарантія | 12 місяців |
| Клас | Вертикальна лінія (для інтенсивного використання вдома та в офісі) |
| Код виробника товару (MPN) | Asx-9000 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Назва | Силова мультистанція Toorx All-in-One ASX-9000 (ASX-9000) |
| Призначення | Багатофункціональні |
| Розміри | 209 165,4 210,4 см |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
| Ціна | 399000.00 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




