Запальничка "FLAMELESS", фіолетова 4253212
- В наявності
- Код: 4253212
750 ₴
+380 (68) 837-75-50
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір: 3.5х 6.5х 1,1см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість та функціональність.
Зображення індивідуально оформлене і нанесене на домінантну наклейку (високоякісна наклейка з прозорою кривизною).Завдяки своїй нескользкой поверхні, ;/span>
Елегантна запальничка "FLAMELESS" із забавним песиком, французького бренду Champ в стильному оригінальному дизайні.
Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robens |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 5709388145130 |
| Артикул | 931595 |
| Вага | 1.8 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Висота | 95 см |
| Місткість | Одномісні г |
| Водонепроникність | 4000 мм вод. ст. |
| Габарити | 270 х 120 х 95 см |
| Габарити упаковки | 38 x 15 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Алюмінієві дуги 7001 T6 Ø 8,5 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Зовнішній тент | 190T Polyester with waterproof PU coating (поліестер із водонепроникним поліуретановим покриттям) |
| Стать | 75D Polyester Taffeta 185T з поліуретановим покриттям, |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Трихсезонні |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-Чохол |
| Форма | Тунель |
| внутрішній намет | 68D Polyester 190T, Polyester дихаючий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




