Розмір: 10 х 4 х 1,5 см
Матеріал: нержавіюча сталь
Виробник: Франція
Ця елегантна, вітрозахисна газова запальничка приваблива не тільки через її зовнішній вигляд, але й через її якість та функціональність.
Зображення індивідуально оформлене і нанесене на домінантну наклейку (високоякісна наклейка з прозорою кривизною).Завдяки своїй нескользкой поверхні, ;/span>
Елегантна запальничка "FLAMELESS" із забавним песиком, французького бренду Champ в стильному оригінальному дизайні.
Швидше станьте власником цього стильного та практичного аксесуара!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Easy Camp |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ean код | 5709388144645 |
| Артикул | 931551 |
| Вага | 5,8 кг |
| Висота | 150 см |
| Місткість | Чотиримісні г |
| Водонепроникність | 2000 мм вод. ст. |
| Габарити | 380 х 150 х 260 см |
| Габарити упаковки | 62 19 см |
| гарантія | 12 місяців |
| Каркас | Enduraflex склопластик Ø 8,5 мм |
| Комплектація | Внутрішній намет, зовнішній тент, дуги, кілочки, відтяжки, інструкція, сумка-чохол |
| Конструкція | Двошарові |
| Країна-виробник товару | Бангладеш |
| Зовнішній тент | Weatherguard 2000, 180T поліестер із PU-покриттям, без Pfc, вогнестійкий |
| Стать | Полиэтилен |
| Призначення | Трекінгові |
| Сезон | Трихсезонні |
| Статус товара Бн_нал | Бг |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Тип | Намети |
| Упаковка | Сумка-Чохол |
| Форма | Півсфера |
| внутрішній намет | Breathable Polyester (дихаючий поліестер) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




