Додайте сплеск кольору в свій iPhone 4 / 4s за допомогою стильного чохла.
- Якісний чохол захистить ваш телефон від подряпин, у разі падіння від тріщин.
- Ззручними кнопками включення та регулювання гучності.
Даруйте не замислюючись, такий подарунок гідно оцінять!Робіть приємні сюрпризи близьким з інтернет-магазином Wowshop!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930486 |
| Вага | 5,84 кг |
| Висота | Від 72 до 93 см |
| Декорування | З візерунком |
| Країна-виробник товару | Індія |
| Матеріал | Сталь |
| Особливості | Підставка для парогенератора Тримач проводу Регулювання за висотою Полиця для білизни Підставка для праски Основа з металевою сіткою |
| Розмір | 144 х 56,5 x 90 см |
| Розміри в складеному вигляді | 151,1 x 38 x 7 см |
| Розміри прасувальної поверхні | 122 x 38 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Підлогові |
| Код | 8001244011090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




