Гарний чохол для iPhone з принтом червоної троянди стане яскравим доповненням до вашого смартфонгу.
Не варто турбуватися, одягнений у чудовий чохол, ваш iPhone не втратить своєї функціональності, ви без проблем зможете його використовувати і перезаряджати. Виконаний з міцного матеріалу чохол значно збільшить термін служби вашого улюбленого iPhone.
- Жорсткий чохол для iPhone
- Весела телевізійна графіка
- Підходить для моделей iPhone 4 і 4S
- Відмінний спосіб захистити ваш телефон від ударів і подряпин
- Дозволяє легко отримати доступ до всіх кнопок, елементів управління та портів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hawke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930226 |
| Вага | 405 г |
| Винесена окулярна точка | 14 мм |
| Габарити | 121 x 119 x 33 мм |
| гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | 100 водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 3.2 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм 56 74 Корекція діоптрію 5/-5 |
| Діаметр обєктива | 32 мм |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Комплект постачання | Бінокль Захисні кришки окулярів і об'єктива Широкий нашийний ремінь М'який нейлоновий кейс для транспортування Серветка для чищення лінз |
| Кратність наближення | 10Х |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Лінзи | Многослойное просветление (Multi coated) |
| Максимальне збільшення | 10 |
| Матеріал | Полікарбонат з ґумовим покриттям |
| Матеріал призм | Bak4 |
| Мінімальна відстань фокусування | 2 м |
| Оправи окулярів | Зворотно-висувні з кількома фіксованими положеннями |
| Поле зору на 1000 м | 107 м |
| Реальний кут зору | 5.6 |
| Світлосила | 10.24 |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Тип | Бінокль |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип збільшення | постійне |
| Загадковий фактор | 17.88 |
| Колір | Green |
| Код | 5054492341214 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




