Додайте сплеск кольору в свій iPhone 4 / 4s за допомогою стильного чохла.
- Якісний чохол захистить ваш телефон від подряпин, у разі падіння від тріщин.
- Ззручними кнопками включення та регулювання гучності.
Даруйте не замислюючись, такий подарунок гідно оцінять!Робіть приємні сюрпризи близьким з інтернет-магазином Wowshop!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 930609 |
| Вага | 0,8 кг |
| Габарити упаковки | 56 х 3 х36 см |
| гарантія | 14 днів |
| Декорування | Однотонні |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Polyester |
| Об`єм | 50 л |
| Розміри | 55 х 22 х 34 см |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип | Сумки-Коляски |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴




